I. Úvodní ustanovení

1) Níže uvedené podmínky platí pro internetový obchod                        www.cinovivojacci.cz/ se sídlem na Viniční 77, 615 00 Brno, IČ: 74652770.

II. Objednávka a závaznost kupní smlouvy

1) Veškeré objednávky zboží prostřednictvím internetového obchodu www.cinovivojacci.cz jsou považovány za závazné.

2) Místem dodání zboží je adresa, kterou kupující závazně udal v objednávce.

3) Vlastnické právo k danému zboží nabývá kupující okamžikem, kdy za dané zboží zaplatí.

4) Prodávající se tímto zavazuje, že veškerá osobní data poskytnutá jakoukoliv formou budou považovávna za přísně důvěrná a nebudou poskytnuta žádnému dalšímu subjektu. Jedinou výjimku představuje dopravce (Česká pošta ), které budou předávány za účelem doručení daného zboží.

III. Platební a dodací podmínky

1) Veškeré objednané zboží je odesláno během následujících 5 pracovních dnů. Zboží je také možno po domluvě osobně odebrat v Brně či blízkém okolí.

2) Možnosti způsobu plateb:

  • Dobírkou – platba při odběru zboží, doručuje Česká pošta.
  • Bankovním převodem – platba na účet č. 43-0564080237 / 0100

IV. Obchodní podmínky

1) Při nákupu zboží (vyjma osobního odběru) bude účtováno poštovné.  (126 Kč při dobírce a 96 Kč při zaplacení bankovním převodem)

2) Při větších nebo opakovaných odběrech lze uplatnit množstevní slevy.

V. Odpovědnost za vady a reklamace

1) Kupující má dle občanského zákoníku nárok na reklamaci zboží v případě v případě projevení vady do 24 měsíců od převzetí zboží.

2) Kupující je povinen dodané  zboží prohlédnout  a o případných zjištěných vadách bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího.

3) Odpovědnost za vady se nevztahuje na poškození očividně vzniklé při přepravě (tyto škody je nutno řešit s dopravcem při převzetí)  

VI. Závěrečná ustanovení

1) Výměna zboží za jiné nebo vrácení peněz je možné za těchto podmínek:

  • Vrácení zakoupeného nepoškozeného zboží je možné v originálním obalu a to do 14 dní od jeho obdržení a to buď osobně a nebo běžnou balíkovou poštou - nikoliv na dobírku
  • Je nutná předchozí telefonická nebo e-mailová domluva

2) Tyto všeobecné obchodní podmínky vstupují v platnost 1. 11. 2007 a jsou zavazné pro maloobchodní prodej konečnému zákazníkovi.

Vytvořilo Synergio